Aktualności

20 lat współpracy Action z Western Digital i partnerami

Fantastycznie było spotkać się z zespołem Action i naszymi partnerami, aby wspólnie świętować 20 lat współpracy – powiedział Nigel Edwards, Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży w regionie EMEAI, Western Digital podczas jubileuszowej gali zorganizowanej przez Action w centrum konferencyjnym EVA Park Life & SPA.

Na początku października w podwarszawskim centrum konferencyjnym EVA Park Life & SPA odbyła się uroczysta gala z okazji 20 lat współpracy dystrybutora z producentem i partnerami. Na zaproszenie Action do hotelu położonego w samym sercu Parku Zdrojowego w Konstancinie Jeziorna zjechała ścisła reprezentacja Western Digital – jednego ze światowych liderów w produkcji dysków twardych dla rozwiązań biznesowych i konsumenckich oraz przedstawiciele 20 kluczowych partnerów, którzy od lat budują z Action biznes oparty na sprzedaży produktów Western Digital do ostatecznych klientów.

Nasza współpraca z firmą Western Digital i partnerami jest wzorowym przykładem jak powinien funkcjonować kanał dystrybucyjny, w którym każde z ogniw ma swoją rolę i wie za jaką część biznesu odpowiada. Podstawowym elementem działań na linii producent-dystrybutor-partner jest zaufanie i chęć kreowania nowej jakości w tym modelu współpracy, dzięki któremu przez 20 lat wypracowaliśmy pozycję lidera na rynku dystrybucyjnym w regionie, co jest dowodem na to, że strategia partnerstwa się opłaca – mówi Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A.

W czasie spotkania przedstawiciele Western Digital oraz Action odbyli spotkania studyjne z każdym z partnerów, rozmawiając o sytuacji rynkowej w Polsce i zbierając cenne wskazówki. W trakcie wieczornej gali Nigel Edwards, wiceprezes zarządu ds. Sprzedaży w regionie EMEAI, Western Digital przekazał na ręce wiceprezesa zarządu ACTION, Sławomira Harazina statuetkę 20-lat współpracy.

Fantastycznie było spotkać się z zespołem Action i naszymi partnerami, aby wspólnie świętować 20 lat współpracy. Mimo iż przez ostatnie półtora roku nie było dane nam się spotkać osobiście, widać, że wypracowane przez lata relacje zaprocentowały i są bardzo dobre. Nie tylko umiemy wspólnie robić owocny biznes, by dostarczyć klientom najlepszy produkt i usługę, ale także umiemy to razem wspaniale celebrować. Dziękuję w swoim i imieniu całego zespołu Western Digital firmie Action za zorganizowanie ujmującego, a jednocześnie bardzo wartościowego eventu, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Dziękuję wznosząc toast za kolejne 20 lat współpracy – dodał Nigel Edwards, Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży w regionie EMEAI, Western Digital.