Aktualności

27. edycja iNET Meeting już za nami!

Action Business Center wraz z Western Digital byli Srebrnymi Partnerami 27. edycji iNET Meeting. Dwudniowa konferencja połączona z networkingiem odbyła się w dniach 9-11 maja br. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim i zgromadziła ponad 300 specjalistów ze środowiska Internet Service Providers.

Konferencje iNET Meeting odbywają się dwa razy w roku. Za każdym razem gromadzą ekspertów zarówno po stronie wystawców, jak i odwiedzających. Tak było i tym razem.

- Cieszymy się, że wraz z Western Digital mogliśmy dołączyć do zacnego grona wystawców największego w Polsce spotkania środowiska Internet Service Providers. 27. edycja iNETMeeting już po raz kolejny – mówi Piotr Głydziak, Pełnomocnik Zarządu ds. VAD, ACTION S.A.

Na stoisku Action Business Center i Western Digital zwiedzający mieli szansę zapoznać się z rozwiązaniami storage do pracy ciągłej, koncentrując się na dyskach klasy enterprise Western Digital Ultrastar, macierzach JBOD tego producenta, jak również urządzeniach linii WD Purple (pamięci, dyski HDD, dyski SSD) gotowych do obsługi sztucznej inteligencji i wideo w czasie rzeczywistym.

- Rozwiązania storage spełniające najwyższe standardy i wymogi pracy 24/7 są niezbędne do pracy i funkcjonowania dostawców usług internetowych. Dlatego zainteresowanych odwiedzjących nasze stoisko nie brakowało. Poza tym, zwiedzający chętnie pytali o szczegóły współpracy z Action Business Center. Kompleksowa oferta, wsparcie techniczne i szybka dostawa dzięki automatyzacji procesu zamówienia to dziś atuty Action, o których chętnie opowiadaliśmy naszym gościom podczas dwóch dni iNET Meeting – dodaje Piotr Głydziak.