Aktualności

Action Business Center finalistą XXI Plebiscytu CRN Polska

CRN, branżowy tytuł B2B dla firm IT, resellerów oraz integratorów, jak co roku zapytał czytelników o swoich faworytów na rynku i podsumował wyniki w Plebiscycie CRN Polska. W kategorii „Dystrybutor z wartością dodaną” finalistą został Action Business Center.

To pierwsze wyróżnienie w tym piśmie, ale nie pierwsze w historii Action Business Center. W zeszłych latach głosem czytelników i redakcji pisma IT Reseller zdobyło już tytuł „IT Champion” 2018, 2019 w kategorii „centrum szkoleń i edukacji IT”.

- Cieszę się, że rynek docenia nasz wysiłek i pracę, którą od kilku lat wkładamy w budowanie działu VAD w Action. Nadaliśmy mu nazwę Action Business Center, a każda nagroda, każde wyróżnienie to dowód na to, że ta jednostka staje się ważnym graczem na rynku i liczy się dla naszych partnerów. Dziś kolejny raz chcę im serdecznie podziękować za zaufanie i codzienną współpracę. Słowa uznania kieruję też do zespołu Action Business Center w ACTION S.A. To ogromny sukces nas wszystkich. – mówi Piotr Głydziak, Pełnomocnik Zarządu ds. VAD, Action Business Center w ACTION S.A.

W ofercie Action Business Center jest coraz więcej szkoleń, które ze względu na epidemię COVID-19, są dziś prowadzone online. Obok zaawanasowanych warsztatów serwerowych, jest na przykład pierwszy w Polsce cykl webinarów o smart home FIBARO. Poza tym w sieci prowadzone są już szkolenia z zakresu fotowoltaiki.

- Misją Action Business Center jest pomagać partnerom realizować dziś projekty jutra. Myślę, że włączając do oferty rozwiązania i szkolenia z zakresu smart home czy fotowoltaiki spełniamy to założenie. Takie nagrody jak wyróżnienie czytelników CRN motywują nas do tego, by nie zwalniać tempa, bo rynek docenia nasze zaangażowanie – dodaje Piotr Głydziak.