Aktualności

ACTION Business Center partnerem na Konferencji KIKE 2022 w Łodzi

W dniach 19 – 21 września odbędzie się Konferencja KIKE. To jedno z największych spotkań w branży telekomunikacyjnej w Polsce, które oferuje trzy dni warsztatów, wykładów i możliwość zobaczenia najnowszych, technologicznych rozwiązań w tym segmencie. Partnerem wydarzenia będzie ACTION Business Center.

ACTION Business Center to segment Action S.A., który opiera się na dystrybucji z wartością dodaną w zakresie rozwiązań: IT, teleinformatycznych, instalacji sieciowych, fotowoltaicznych oraz smart home, CCTV czy zasilania awaryjnego. W skład oferty produktowej wchodzi równocześnie cały zbiór korzyści i dodatkowych usług dla partnerów B2B. To również centrum szkoleniowe, którego wysoka jakość działań została doceniona nagrodą w kategorii Edukator Roku 2021 przez brandsIT.pl - magazyn i portal dla biznesu o IT i nie tylko. ACTION Business Center będzie obecne na konferencji przez całe trzy dni wydarzenia ze swoim stanowiskiem na miejscu numer E12.

- Konferencja KIKE to „must be” dla każdego podmiotu w branży operatorów telekomunikacyjnych, dlatego bardzo się cieszymy, że będziemy częścią tego prestiżowego wydarzenia. W ACTION Business Center chcemy być na bieżąco z technologiami i rozwiązaniami, które kreują przyszłość infrastruktury, a konferencja w Łodzi jest idealnym miejscem dla właśnie takich firm jak my. Będziemy mieć możliwość nie tylko zaprezentowania swojej oferty, ale i nawiązania współpracy z kluczowymi graczami z sektora - wypowiedział się Piotr Głydziak, Pełnomocnik Zarządu ds. VAD w Action S.A.

Konferencja KIKE jest jedynym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu w Polsce. To miejsce prezentacji nowych rozwiązań biznesowych, prawnych oraz technologicznych. W tym roku konferencja ugości blisko 600 uczestników oraz ponad 100 wystawców i sponsorów. Podczas wydarzenia będzie również można zdobyć wiedzę na temat przyszłych trendów rynkowych oraz tego w jaki sposób technologia, popyt konsumentów oraz nowe przepisy będą miały na nie wpływ. Tegoroczna edycja odbędzie się w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi i będzie trwała od 19 do 21 września.