Aktualności

Action Business Center uhonorowany tytułem IT Champion 2019

W czwartek, 23 maja br. w klubie Panorama Sky Bar zlokalizowanym na 40. piętrze w warszawskim hotelu Marriott odbyła się uroczysta gala pisma IT Reseller, podczas której nagrodzono najlepszych w branży IT. W gronie laureatów znalazł się Action Business Center, czyli dział dystrybucji z wartością dodaną w Action S.A.

Action Business Center otrzymał nagrodę w kategorii Centrum Szkoleń i Edukacji IT. Statuetkę przyznaną przez czytelników magazynu IT Reseller i niezależne grono dziennikarzy odebrał w imieniu Spółki Piotr Głydziak, Pełnomocnik Zarządu ds. VAD, Action Business Center w ACTION S.A. Wyróżnienie wręczyli Michał Kanownik – Prezes Związku Cyfrowa Polska, Andrzej Dulka – nowo powołany Prezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) oraz Mariusz Laurisz, Wydawca i Redaktor Naczelny Wydawnictwa IT Reseller.

- To dla nas bardzo ważna nagroda. Otrzymujemy ją drugi raz z rzędu. A to najlepsze potwierdzenie, że Action Business Center już na dobre i to z sukcesem zaistniał w świadomości naszych klientów. Na co dzień realizujemy wiele certyfikowanych szkoleń, w tym warsztatów w stopniu zaawansowanym. – zaznacza Piotr Głydziak, Pełnomocnik Zarządu ds. VAD, Action Business Center w ACTION S.A.

Czwartkową galę rozpoczął wykład gościa specjalnego. Był nim Jarosław Spychała, wykładowca filozofii i marketingu na Uniwersytecie w Konstancji (Niemcy). Swoim wystąpieniem przekonywał zebranych gości, że sukces w biznesie zależy od odważnego poszukiwania przewag strategicznych.

Patronat nad galą IT Champions 2019 objęła Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Związek Cyfrowa Polska – ZIPSEE oraz cyberdefence24.pl - największy polski serwis poświęcony cyberbezpieczeństwu.

Więcej informacji o gali i pozostałych laureatach na: itreseller.com.pl