Aktualności

Action rozwija ofertę sieciową

Action Business Center, czyli dział dystrybucji z wartością dodaną w ACTION S.A., poszerza nie tylko swoją ofertę produktów sieciowych o topowe marki, ale także zwiększa kompetencje swojego zespołu certyfikowanych inżynierów technicznych.

Od początku istnienia, ideą Action Business Center jest wspieranie partnerów w ich biznesie, czyli nie tylko sama sprzedaż biznesowych produktów IT, ale także oferowanie klientom szkoleń czy profesjonalnego wsparcia, dzięki któremu mogą oni rozwijać swoją działalność.

- Obiecaliśmy naszym partnerom, że w oparciu o współpracę z Action Business Center będą mogli pracować na swój sukces. A wiadomo - ich wygrana jest też i naszym zwycięstwem. Aby tak się stało, musieliśmy nie tylko rozwinąć portfolio marek z zakresu rozwiązań sieciowych, ale także zdobyć dodatkowe kompetencje w obrębie nowych produktów poprzez uzyskanie certyfikacji producentów. Tylko w ten sposób możemy zacząć konkurować na rynku dystrybutorów z wartością dodaną, którzy poza produktem dysponują też wiedzą swojej załogi, którą dzielą się z naszymi klientami – podkreśla Piotr Głydziak, Pełnomocnik Zarządu ds. VAD, Action Business Center w ACTION S.A.

Zespół specjalistów w Action Business Center uzyskał w ostatnim czasie szereg certyfikatów światowych liderów rozwiązań sieciowych, których produkty są dostępne w ofercie Action. Dzięki temu dystrybutor może pochwalić się certyfikatami od takich firm jak Netgear, QNAP i Ubiquiti Networks.