Aktualności

ACTION S.A. wyłącznym dystrybutorem Samsung Semiconductor w Polsce

ACTION S.A. to jedyny dystrybutor produktów Samsung Semiconductor z kategorii enterprise w naszym kraju. Dzięki tej współpracy Action Business Center posiada pełną i kompletną ofertę na produkty Samsung SSD i pamięci. Ścisła współpraca z tym producentem daje możliwość kompleksowej obsługi klientów biznesowych - od szerokiej dostępności, po szybki czas realizacji i wsparcie techniczne dla naszych partnerów.  

Samsung dostarcza innowacyjne rozwiązania półprzewodnikowe, w tym pamięci NAND flash oraz DRAM, SSD, procesory, czujniki obrazu z szerokim portfolio topowych technologii. W kategorii DRAM to jedyny z czterech producentów (Samsung, SK Hynix, Micron, Nanya), a w kategorii NAND jest jednym z pięciu na świecie (Samsung, SK Hynix (Solidigm), Micron, Kioxia, Western Digital).

- Bardzo się cieszymy, że mamy w swojej ofercie produkty topowego gracza takiego jak Samsung Semiconductor. Duże, stale rozwijane portfolio producenta pozwala nam oferować klientom B2B wiele możliwości rozwoju współpracy w oparciu o pamięci DDR4 i DDR5 oraz dyski SSD różnych typów i interfejsów w kategorii enterprise – zaznacza Jakub Mroczek, Product Manager w ACTION S.A.

W i-serwisie (autorska platforma sprzedażowa ACTION S.A.) wszystkie produkty z kodem producenta „SA4” pochodzą z oferty Samsung Semiconductor. Godne polecenia są pamięci RDIMM i UDMM ECC dla DDR4 i DDR5. W przypadku dysków SSD w ofercie są dyski SATA, SAS i NVMe w różnych pojemnościach i typach.

A niebawem w ofercie ACTION S.A. klienci działu BEST, czyli Business Enterprise Solution Team w Action Business Center Enterprise, będą mogli zakupić nowe rodziny dysków SSD Samsung Semiconductor. W ofercie pojawią się: seria PM893a, która zastąpi serię PM893 i dostępna będzie w pojemnościach od 480GB do 7.680GBe oraz serię PM897a, zastępującą linię dysków PM897,  oferowaną w pojemnościach od 480GB do 3.840GB.