Aktualności

ACTION S.A. z tytułem „Dobra Firma 2023”

Wielobranżowy dystrybutor, e-commerce hub, a także dystrybutor rozwiązań zaawansowanych Action Business Center – firma ACTION S.A. zdobyła wyróżnienie w trzeciej edycji programu „Dobra Firma” w kategorii „Najbardziej efektywna firma 2023” dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Organizatorem projektu jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Uroczysta, wieczorna gala dla laureatów odbyła się 18 maja br. w Hotelu Grand Sheraton w Warszawie.  

Założeniem programu „Dobra Firma” dla sektora Małych, Średnich oraz Dużych Przedsiębiorstw jest nagrodzenie najprężniej rozwijających się firm w danym województwie, docenienie wysokich standardów ich działania oraz nagrodzenie liderów – firm będących motorami lokalnej gospodarki. O przyznaniu nagrody w podziale na małe oraz średnie i duże przedsiębiorstwa decydują twarde dane, które organizator konkursu, czyli Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, otrzymuje od wywiadowni gospodarczej InfoCredit. W kategorii „Najbardziej efektywna firma” decydują wskaźniki finansowe z ostatnich kilku lat. Poza tym, we wszystkich kategoriach oceniany jest profil działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz renoma danej firmy na tle pozostałych.

- Bardzo się cieszymy z przyznanej nagrody. Dołączenie do tak elitarnej listy laureatów konkursu „Dobra Firma” to ogromny zaszczyt oraz wspaniała motywacja do dalszego działania. Serdecznie gratuluję pozostałym nagrodzonym, którzy mimo wyzwań, jakie codziennie stawia przed nami rzeczywistość biznesowa, osiągają wspaniałe rezultaty w imię rozwoju gospodarki, jaką wspólnie tworzymy – mówi Aleksandra Rostkowska, Dyrektor Marketingu Rynku w ACTION S.A., która uczestniczyła w gali i odebrała w imieniu firmy dyplom z wyróżnieniem.

Partnerami programu „Dobra Firma” są instytucje wspierający polską gospodarkę, takie jak m.in.: Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Bank Gospodarstwa Krajowego, czy Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.