Aktualności

ACTION S.A. z nominacją do nagrody Giełdowa Spółka 2021

Kapituła siódmej edycji konkursu branży inwestycyjnej Invest Cuffs 2022 nominowała ACTION S.A. do tytułu Giełdowej Spółki 2021. O zwycięstwo w tej kategorii walczy 10 polskich firm, w tym połowa z WIG-u 20, czyli indeksu giełdowego największych przedsiębiorstw w kraju.

- Jest nam niezmiernie miło, że Kapituła konkursu Invest Cuffs składająca się ze znamienitych postaci rynku kapitałowego, ekonomistów i redaktorów naczelnych największych w Polsce tytułów giełdowych nominowała nas do kategorii Giełdowa Spółka 2021. To dla nas bardzo ważny sygnał, że rynek inwestycyjny docenia Action – mówi Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A. - Mimo tego że na kilka lat, w wyniku restrukturyzacji, zniknęliśmy z giełdowej mapy, dziś na nią wracamy i stajemy w pierwszym szeregu potentatów z GPW. I to już jest nasze ogromne zwycięstwo. Ale mamy apetyt na więcej. Dlatego zapraszam wszystkich, którym bliskie sercu jest Action o oddanie na nas swojego głosu w konkursie Invest Cuffs – dodaje Sławomir Harazin.  

Laureatów konkursu poznamy na uroczystej gali Invest Cuffs pod koniec marca br. O wygranej zadecyduje największa liczba głosów internautów oddanych na wybranego kandydata. Głos można oddać w jednej bądź większej liczbie kategorii do 6 marca pod tym linkiem. Zagłosować w konkursie Invest Cuffs może każda osoba pełnoletnia, która wypełni krótki formularz. Jego uzupełnienie zajmie dosłownie kilka chwil. Głos uznawany jest za ważny, gdy osoba głosująca poprawnie wypełni e-formularz do głosowania i naciśnie przycisk „Prześlij głosy”.