Aktualności

FIBARO Home Center 3 – jeden za wszystkich, wszyscy za FIBARO? Ale po co?

Na rynku pojawiła się centrala smart home trzeciej generacji od FIBARO. Urządzenie zaprojektowane jest tak, by pracowało ze sprzętem innych marek. Dlatego decydując się na FIBARO Home Center 3 nie trzeba rezygnować z dotychczasowych rozwiązań, a jedynie zintegrować je tak, by pracowały razem.

FIBARO w trosce o ograniczenie śladu węglowego

FIBARO Home Center 3 może działać z urządzeniami innych producentów. Jest to pierwszy, świadomy krok producenta w trosce o ekologię. Wystarczy jedynie skonfigurować system tak, by wszystkie urządzenia wspólnie działały. Poza tym produkt ten wykonany jest z mocnych i wydajnych komponentów. Całość została zamknięta w eleganckiej, ponadczasowej czarnej obudowie z elementami miedzi. Producent zadbał, by design centrali Home Center 3 nie tylko cieszył oko prostotą wykonania, ale również był funkcjonalny. Dlatego postawił na tworzywo sztuczne, które jest przyjemne w dotyku (technologia soft touch) i nie zbiera odcisków palców. Te wszystkie atuty nowego produktu od FIBARO sprawiają, że został on zaprojektowany na wiele długich lat użytkowania.

Ochrona i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

FIBARO w obszarze bezpieczeństwa współpracuje z firmą Kaspersky – światowym liderem rozwiązań antywirusowych. Dzięki temu nowa centrala smart home ma najwyższej klasy ochronę przed cyberatakami i potrafi działać lokalnie, czyli mieć aktywny system alarmowy i podstawowe funkcjonalności w momencie braku połączenia z Internetem. Dodatkowo, by zwiększyć bezpieczeństwo zainstalowano podwójną kopię zapasową systemu w urządzeniu oraz chmurze.

FIBARO Home Center 3 dla nowicjuszy i specjalistów

Ogromnym atutem nowej centrali od FIBARO jest jej wszechstronność. Dzięki temu, że powstawała we współpracy z doświadczonymi zespołami inżynierskimi i biznesowymi w Polsce i zagranicą jest w stanie sprostać wymaganiom nie tylko początkujących, ale i ekspertów. Z jednej strony intuicyjny konfigurator przeprowadza użytkownika przez instalację systemu krok po kroku, a z drugiej rozmaitość dodatkowych funkcji sprawia, że wytrawnych instalatorów w pracy z FIBARO Home Center 3 może ograniczać tylko ich wyobraźnia.

Aby czerpać jak najwięcej przyjemności w pracy z tym i pozostałymi urządzeniami od FIBARO, serdecznie zapraszamy do Akademii FIBARO na cykliczne szkolenia w Action Business Center – szkolenie certyfikacyjne I stopnia oraz szkolenie na poziomie zaawansowanym.

Zapraszamy do sprawdzenia terminów najbliższych szkoleń: business-center.action.pl

Zasoby na temat FIBARO Home Center 3: