Aktualności

Inwestujemy w takie systemy dystrybucji oprogramowania, które są dla naszych klientów najlepsze

ACTION, w tym roku po raz 12. z rzędu otrzymał nagrodę Tytanów Sprzedaży ESET od firmy DAGMA - dystrybutora rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. To najlepsze potwierdzenie, że firma nie zwalnia tempa i wychodzi naprzeciw coraz większym wymaganiom rynku zabezpieczeń, co doceniają klienci i partnerzy dystrybutora z podwarszawskiego Zamienia.

ACTION S.A. jako jedna z pierwszych na rynku firm w Polsce wprowadziła do oferty programy antywirusowe pod marką ESET w wersji ESD, czyli oprogramowania dostarczanego klientowi w wersji elektronicznej (z ang. Electronic Software Distribution). W ciągu kilku lat ten rodzaj dystrybucji kodów ESET stał się numerem jeden w Action po dystrybucji pudełkowej i licencyjnej ustawiając Action w tym samym szeregu firm, które specjalizują się w sprzedaży rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Dziś w ten sposób sprzedawane są też przez dystrybutora produkty innych topowych marek oprogramowania antywirusowego.

- Automatyczny system sprzedaży kluczy elektronicznych pozwala naszym partnerom na łatwy zakup produktów i otrzymanie ich w ciągu 5-10 minut od momentu zakupu przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu. To ogromne ułatwienie dla naszych partnerów, gdyż nie muszą oni utrzymywać u siebie stanu magazynowego, a zakupiony w kilka minut klucz mogą sprzedać swoim klientom – komentuje Agnieszka Szczepańczyk, Product Manager ds. oprogramowania w ACTION S.A.

Rozwiązanie to obok tego, że oszczędza czas, jest jeszcze bardzo ekologiczne – nie trzeba czekać aż dotrze do nas kurier z pudełkiem. Polecamy!