Aktualności

Jesienny cykl szkoleń w Action Business Center

Tej jesieni dział dystrybucji z wartością dodaną ACTION S.A. nie zwalnia tempa i zaprasza klientów zarówno tych, którzy już współpracują z firmą, jak i nowych, do udziału w licznych szkoleniach, które oferuje w ramach rozwoju kompetencji swoim partnerom. Oferta spotkań zawiera, obok flagowych już webinarów sieciowych czy szkoleń certyfikacyjnych FIBARO, również warsztaty produktowe i wideokonferencje.  

Gdy w marcu tego roku rozpoczęła się epidemia COVID-19, Action Business Center szybko wdrożył system szkoleń zdalnych. Dzięki temu dystrybutor nadal mógł wykonywać swoją misję, czyli dzielić się wiedzą i doświadczeniem ze swoimi klientami, przestrzegając jednocześnie standardów epidemiologicznych. Dziś, z uwagi na to, że cały kraj wciąż działa w reżimie sanitarnym, Action Business Center nie zmienia formuły szkoleń i w zdalnym trybie zaprasza zainteresowanych na wiele różnorodnych webinarów.

– Formuła szkoleń na odległość bardzo się sprawdziła, o czym informują nas klienci. Jak sami zauważają, mogą teraz bez tracenia czasu na przejazdy uczestniczyć w wielu, wartościowych spotkaniach. Przed wakacjami hitem okazała się fotowoltaika oraz nasze autorskie szkolenie z przeglądu wiedzy o uprawnieniach elektrycznych, będące podstawą dla firm, które chciałyby rozpocząć działalność na rynku instalacji fotowoltaicznych lub smart home, ale nie mają jeszcze w zespole elektryka z uprawnieniami – podkreśla Piotr Głydziak, Pełnomocnik Zarządu ds. VAD, Action Business Center w ACTION S.A.  

Jesienią Action Business Center wrócił do wielu już flagowych spotkań, ale też poszerzył ofertę o nową tematykę potrzebną partnerom do rozwoju biznesu. Stąd, w końcu października ruszył cykl szkoleń ACTION QNAP LAB w postaci wideokonferencji; planowane jest też nowe szkolenie z zakresu fotowoltaiki – podstawy projektowania instalacji.
 
Pełny zestaw szkoleń, które tej jesieni jeszcze przed nami w Action Business Center, jest na bieżąco publikowany na kanałach social media ACTION S.A. i na stronach Action i Action Business Center.