Aktualności

Urządzenia do bezkontaktowego mierzenia temperatury Reakton+ już w naszej ofercie

M4B S.A., właściciel marki Reakton+, oraz ACTION S.A. podpisały umowę dystrybucyjną dotyczącą produktów i rozwiązań technologicznych M4B S.A. Przedmiotem kontraktu są cztery modele urządzeń do bezkontaktowego mierzenia temperatury sygnowane marką Reakton+.

W zależności od wielkości danego podmiotu gospodarczego, specyfiki branży i szacowanego natężenia przepływu osób – do wyboru są cztery modele kamer termowizyjnych szybkiego reagowania Reakton+, które dzięki nawiązanej współpracy z M4B weszły do oferty ACTION. Wszystkie z nich stanowią cyfrową kurtynę bezpieczeństwa, umożliwiając dodatkowo zautomatyzowane liczenie wchodzących osób.

Dlaczego warto postawić na kamery termowizyjne szybkiego reagowania Reakton+?
produkt z potencjałem wzrostu w ramach działań prewencyjnych zapobiegających rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych,
duża dokładność pomiaru i bezawaryjna praca,  
produkt zgodny z RODO i innymi ustawami wolnościowymi,
- możliwość wykorzystania jako element dostępowy (skanowanie i rozpoznawanie twarzy) i narzędzie w ramach rejestrowania czasu pracy tam, gdzie prawo regulowane jest przepisami obowiązującymi w miejscu instalacji.

W ramach kontraktu resellerzy ACTION S.A. zyskują nowoczesny, szybko dostępny produkt na miarę dzisiejszych czasów, a także możliwość testowania urządzeń w miejscu docelowej instalacji, a nawet opcję krótkoterminowego wypożyczenia i sprawdzenia, jak działają systemy Reakton+.