Aktualności

Warsztaty z GARO – wejdź do świata elektromobilności

Chcesz oferować swoim klientom rozwiązania z zakresu e-mobility, ale nie wiesz jak zacząć? To szkolenie jest dla Ciebie

Już 9 listopada w siedzibie ACTION S.A. w Zamieniu, koło Warszawy, odbędzie się sześciogodzinne spotkanie dla instalatorów, którzy chcą rozwinąć kompetencje i zaoferować stacje ładowania GARO dla pojazdów elektrycznych swoim klientom biznesowym.

- Jestem bardzo zadowolona, że wspólnie z naszym partnerem, firmą GARO zaprosimy obecnych i nowych klientów ACTION S.A. na drogę ku elektromobilności. Tym razem podczas warsztatów uczestnicy zdobędą niezbędne umiejętności i wiedzę, które są potrzebne do instalacji i obsługi stacji ładowania samochodów elektrycznych w sektorze biznesowym – mówi Paulina Kudłacik, Business Development Manager w ACTION S.A.

GARO to szwedzka firma opracowująca i produkująca innowacyjne produkty i systemy dla rynku elektroinstalacyjnego pod własną marką, istnieje od ponad 80 lat. Dziś dostarcza produkty i kompletne rozwiązania, koncentrując się na bezpieczeństwie elektrycznym, przyjazności dla użytkownika i zrównoważonym rozwoju. GARO jest liderem rynku w regionie nordyckim w kilku kategoriach produktów w zakresie produktów dystrybucji energii elektrycznej i elektromobilności.  

Zapisz się już dziś w Action Business Center na warsztaty GARO: komercyjne stacje ładowania dla pojazdów elektrycznych, by zdobyć wiedzę, którą naładujesz swój biznes: https://tiny.pl/clxd3