O Business Center

Dlaczego my?

Action Business Center to coś więcej niż dystrybutor z wartością dodaną (VAD - Value Added Distribution), to cały zbiór korzyści i rozwiązań dla naszych partnerów, dzięki którym mogą oni osiągać nadzwyczajne przewagi.

Chcemy razem z naszymi partnerami wyznaczać kierunek rozwoju takich technologii i rozwiązań, które kreują przyszłość. W Action Business Center stawiamy na współpracę z topowymi producentami z segmentu rozwiązań biznesowych. Dzięki temu mamy pewność, że sięgamy po to, co najlepsze dla naszych klientów, z którymi w biznesie jesteśmy razem już ponad 20 lat.

Misja

Pomagamy naszym klientom realizować dziś projekty jutra.

Wizja

Wspólnie z naszymi partnerami chcemy osiągać w biznesie ponadprzeciętne cele.

Nasze wartości

Wyznaczamy trendy

Wiemy co działa, a co nie. Zawsze jesteśmy krok przed innymi. Dlatego od lat obserwujemy i partycypujemy w tak zmieniającym się rynku IT.

Dzielimy się wiedzą

Wierzymy, że tylko tak tworzy się prawdziwą wartość. Świadomość, że edukujemy naszych klientów jest jednym z kluczowym motywatorów naszych działań.

Gramy z najlepszymi

Stawiamy na współpracę z topowymi producentami z segmentu rozwiązań biznesowych. Dzięki temu sięgamy po to, co najlepsze dla naszych klientów.

Kim jesteśmy

Chcesz rozwijać swój biznes w oparciu o wiedzę, nowoczesne rozwiązania i światowy know how?

Poznaj możliwości Action Business Center.

Służymy kompleksowym wsparciem naszych partnerów m.in. w zakresie serwerów i sieci, monitoringu wizyjnego czy automatyki budynków. Zapraszamy do współpracy.