Aktualności

O tym dlaczego warto zainwestować w sprzęt z drugiej ręki

Jeśli już korzystasz z naszej oferty i kupujesz sprzęt używany, to gratulujemy. Jesteś w gronie klientów, którzy pierwszą poradę w ramach Jesiennej Akademii Action już znają. Jeśli natomiast jeszcze nie słyszałeś o używanym sprzęcie IT do nabycie od ręki u nas, zapraszamy do lektury.

Poniżej przedstawiamy trzy argumenty, które przekonają Cię do zakupów sprzętu używanego IT na naszej platformie.

1. Brak ryzyka

Jak wynika z badań rynkowych zrobionych na zlecenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu w sierpniu tego roku, ponad połowa Polaków kupuje używane samochody. Natomiast aż 43 proc. z nas posiada w domu używane książki, tyle samo ankietowanych deklaruje zakupy odzieżowe w sklepach typu „second hand”. Te statystyki potwierdzają trend, że rzeczy używane cieszą się coraz większą popularnością i że to już nie kupowanie przysłowiowego kota w worku. To samo dotyczy naszej oferty, w której sprzęt używany to zakup bez ryzyka. Dodatkowo, klientom na ten sprzęt udzielamy od pół roku do dwóch lat gwarancji.

2. Niska cena

Doskonale znasz swoich klientów i wiesz, że jedni potrzebują po prostu niezawodnego, taniego komputera do korzystania z poczty, Internetu czy pisania dokumentów, a drudzy będą potrzebowali szybszych maszyn do obliczeń czy grafiki. Jeśli posiadasz klientów z drugiej grupy, spróbuj zaprezentować im produkty używane. Ich cena jest zdecydowanie niższa od nowych modeli, a parametrami doganiają standardowy sprzęt. is3.action.pl/

3. Ekologia

Argument niskiej ceny potrafi przekonać nawet najzagorzalszych fanów nowinek technologicznych. Jednak z przytaczanych powyżej analiz wynika, że kolejnym argumentem decydującym o wyborze produktu używanego jest świadomość troski o naszą planetę. Już prawie 40 proc. ankietowanych twierdzi, że zmiana ich stylu życia i przyzwyczajeń mogłaby pozytywnie przyczynić się do ochrony środowiska. Dlatego sprawdź, czy już dziś nie możesz włączyć się do gry o lepsze jutro.

Ciekawostka. Czy wiesz, że u nas dostaniesz drukarki-legendy?

Tak, tak, to kultowe igłówki od OKI. Rozchodzą się jak świeże bułeczki i to nie tylko w piekarniach, gdzie nie straszne im ciepło z pieców do wypiekania chleba, ani wszechobecny tam pył. To po prostu wciąż bardzo trwałe, działające przez długie lata drukarki-czołgi. A przy tym, ich eksploatacja jest tania jak barszcz.

Sprawdź ofertę sprzętu używanego już dziś