Aktualności

Microsoft Windows Server 2019 bez tajemnic

W ramach cyklu warsztatów ACTION BYOS uczestnicy spotkania będą mogli poznać funkcjonalności systemu Windows Server 2019, a przy okazji dowiedzieć się jak wygląda pełna ofert Action Business Center w zakresie technologii i produktów serwerowych takich marek jak Intel, Western Digital i Xopero.

To już kolejne szkolenia z cyklu ACTION BYOS, które cieszą się ogromną popularnością, bo pokazują i objaśniają technologie niezbędne do rozwoju nowoczesnych przedsiębiorstw. Uczestnicy poznają nowe możliwości systemu operacyjnego Microsoft Windows Server 2019, który łączy lokalne środowiska informatyczne z platformą Azure, zapewnia dodatkowe warstwy zabezpieczeń, a jednocześnie ułatwia modernizację aplikacji i infrastruktury.

- Ideą Action Business Center jest podnoszenie kwalifikacji naszych klientów, którzy poznając produkt i ofertę mogą budować swój biznes, stając się bardziej konkurencyjnymi na rynku. I my, poprzez takie szkolenia dajemy to wsparcie – podkreśla Piotr Głydziak, Pełnomocnik Zarządu ds. VAD, Action Business Center w ACTION S.A.

Poza szkoleniem z system operacyjnego Microsoft Server 2019, na spotkaniu będzie można poznać najnowsze rozwiązania serwerowe firmy Intel, sprawdzić ofertę Western Digital - największego dostawcy produktów i rozwiązań do przechowywania danych, a także zobaczyć jak działa konsola centralnego zarządzania od Xopero, którego produkty wspierają bezpieczeństwo danych i zachowanie ciągłości biznesu.

Warsztaty oparte będę na czterowęzłowym klastrze złożonym z serwerów Actina Solar. Zapraszamy już 23 października do Wieliczki (Hotel Lenart), a 24 października do siedziby Action w podwarszawskim Zamieniu. Dla Klientów firmy szkolenia ACTION BYOS są bezpłatne.